Все
Математика
Алгебра
Геометрия
Литература
Русский язык
Истоки
Краеведение
Французский язык
Литературное чтение
Астрономия
Природоведение
Родной край
Немецкий язык
Технология
Физика
Английский язык
Обществознание
Химия
Биология
История
О`zbek tili
Окружающий мир
Естествознание
География
Украинский язык
Информатика
Украинская литература
Казахский язык
Физкультура и спорт
Экономика
Музыка
Право
Белорусский язык
МХК
Кубановедение
ОБЖ
Психология
Кыргыз тили
Другие предметы
Показать все предметы
Рэндалл
10.02.2020, 05:39
Украинская литература
Напишіть твір на одну з тем
Патріотичні мотиви в поезіях Тараса Шевченка
Знаешь ответ?

Чтобы оставить ответ, или зарегистрируйтесь.

Ответ или решение 1
Зянон
У літературі кожного народу є поети, імена яких оповиті невмирущою любов'ю і славою. Таким поетом для нас, українців, був і залишається Тарас Григорович Шевченко.
Дійсно, творчість Шевченка - найвище досягнення нової української літератури. Його прекрасні твори набули великого світового значення. А теми для них він брав із життя народу. Читаєш твори Тараса Григоровича, й ніби сама Україна постає перед очима. То вона "безталаннавдова", то "оновленаземля", де "врага не буде, супостата". Та якою б не поставала Україна зі сторінок Шевченкових творів, завжди вона - найулюбленіша, і заради неї, заради її щастя поет готовий принести в жертву себе і своє життя.
Тарас Шевченко був справжнім патріотом України. Твори його були присвячені землякам, боротьбі за їх визволення й щастя. Життєвий і творчий шлях славетного поета - яскравий приклад нерозривної єдності батьківщини і її дітей.
Значення творчості Шевченка в історії української літератури - величезне. Літературна творчість Тараса Григоровича була багатогранною: прекрасний лірик, поет-громадянин, талановитий прозаїк, цікавий драматург. Він став учителем цілої плеяди видатних українських поетів і письменників. Його шляхом пішли Марко Вовчок, Іван Нечуй-Левицький, Іван Франко, Панас Мирний, Леся Українка тощо.
Постать Тараса Шевченка - це постать народного співця, пророка. Тож нехай його твори-думи завжди будуть з нами, як пісня, як мова, як Батьківщина ...